Ми дізналися у чоловіків, яка ж нижня білизна їм подобається на дівчатах

Асортимент нижньої жіночої білизни настільки багатий, що будь-яка дівчина може в ньому "потонути". Вибрати ідеальну білизну - зовсім непросте завдання. Воно повинно подобається не тільки тобі, але і твоєму чоловікові. І ось з останнім виникають труднощі, адже не всі зізнаються, що ж саме їм подобається бачити на дівчатах і, часом, їхні бачення кидають нас в шок!

Портал tochka.net поговорили з чоловіками, і розпитали, що ж їм подобається, а що ні. Яку білизну вони хотіли б зняти, а на яку знову накинути одяг і більше ніколи не бачити.

Нижня білизна - важлива частина гардеробу кожної дівчини і їй необхідно приділяти не менше уваги, ніж вибору туфель або брюк. Це той елемент гардеробу, який робить дівчину сексуальною і привабливою. А при знайомстві з цікавою жінкою, чоловік відразу фантазує і уявляє яка ж на ній білизна і з його допомогою може сказати про жіночий темперамент.

І так, поїхали:

Колір: Більшість чоловіків визнають, що їм дуже подобається білизна червоного або бордового кольору. Червоний колір асоціюється з пристрастю і чоловіки впевнені, що дівчина, яка носить його, знає, як приносити йому задоволення. Може це і стереотипне мислення, але практика доводить, що червоний колір працює.

Ще один класичний колір - чорний. Жінка в чорному завжди таємнича і здається, ніби вона щось приховує. Для цього кольору підійде напівпрозора тканина. Так білизна підкреслить силует фігури. Виявляється, чоловіки вважають, що дівчата, які вибирають білизну чорного кольору, дуже заповзятливі в ліжку.

Деякі чоловіки вважають за краще білий колір, але тут із застереженням, що він повинен бути білий і точно не бляклий. До речі, саме через те, що раніше білизна була тільки білого кольору, воно і отримало свою назву: "білизна" - "біле".

Парадоксально, але більшість чоловіків залишаються байдужі до таких кольорів, як рожевий, блакитний, зелений та інші. А ось нюдовий і бежеві кольори їм зовсім не подобаються. Краси в такій нижній білизні чоловіки не бачать.

Тканина. Тут всі зійшлися в одному - і це шовк. Цей матеріал куди більш привабливий чоловічому погляду, ніж бавовна, до такої нижньої білизни хочеться торкатися. До нього можна додати такі матеріали, як атлас, віскоза і шифон

Бавовна може стати трохи привабливішою, якщо доповнена рюшами, оборками або прозорими вставками.

Фасон. Багато хто віддає перевагу стрінгам і мереживним шортикам, але знайшлися і такі, яким подобається спортивна і безшовна білизна. Особливу пристрасть вони відчувають до пеньюарів, халатиків, і, звичайно, не варто забувати про рюшки, бантики (бажано ззаду, на попі) і панчохам.

Носити чи ні. Багато дівчат вважають, що надіте на голе тіло плаття - це дуже сексуально і привабливо. Ми не будемо торкатися в цій темі медичного аспекту  білизни, а скажемо лише, що чоловіки, все ж, вважають за краще дівчат в білизні. Часткова нагота здається їм сексуальнішою повністю оголеного тіла. Статистика показала, що 90% чоловіків збуджує вид жіночого тіла в білизні.

Не оголюйся повністю, дай чоловікові пофантазувати. Головне, на що вони звертають увагу - новизна. Сміливо комбінуй і оновлювати свій гардероб нижньої білизни.