Безсумнівно, марка Coemi зайняла свою певну нішу. Вона продається в хороших бутиках поряд з такими відомими білизняними марками, як «Lejabi», «Simone Perele», «Antigel», «Lou», «Wacoal» і т.д. Наші моделі не дешевого рівня, але є деякі нюанси і моменти. Колекція розділена на серії. В одній серії можуть бути представлені моделі в більш дорогому варіанті, а в іншій - трохи змінюється виконання, і ціна значно опускається. Це залежить від кількості тканин і мережив що використовуються, а не від якості виконаної роботи. Є ряд відносно недорогих пеньюарів і сорочок. Останні роки асортимент значно збільшився і саме з метою догодити будь-якому попиту. Наших клієнтів такий підхід безсумнівно радує. Особливо у святкові дні, коли робляться подарунки своїм близьким.

 

Дивлячись на таку красу - виникає абсолютно логічне питання: Хто займається дизайном і розробляє перспективні моделі Coemi?

Два рази на рік команда Coemi бере участь на виставках в Парижі і в Ліоні. Саме на таких заходах визначається основна тематика - які тканини, фактури, кольори і фасони будуть грати ключову роль.
Відомі дизайнери Франції створюють з любов'ю нові шедеври колекцій COEMI. Висока мода pret-a-porte Парижа оживає в колекціях від СOEMI. Ніжна шовкова чи трикотажна білизна, що дихає дарує Вам відчуття легкості і природності. Coemi відстежують кожну деталь виготовлення білизни у виробництві: від ретельної розробки лекал до точності кожного шва. Жоден штрих, жодна дрібниця не омине пильної уваги майстрів, тут все важливо.

 

Якість білизни від Coemi -  вдало підібрані матеріали у колекції.

Елітна білизна Coemi виготовляється з високоякісного 100% натурального французького, італійського шовку і бавовни. Нові сучасні технології дозволяють виробляти нижню білизну з гіпоалергенного легкого струмуючого шовкового сатину. А незамінні німецькі і швейцарські шифон, гіпюр, батист і мікромодала вносять досконалість і неповторність у вишуканий силует кожної речі. В елітних тканинах тіло дихає, в цих речах відчувається комфорт і затишок, тому що вони огортають тіло ніжним дотиком вишуканих творів мистецтва. Красуня повинна отримувати задоволення не тільки від зовнішнього вигляду моделі, але і відчувати легкість тканини і витонченість мережива.

 

Довговічність і висока якість COEMI

Білизна від Coemi - престижна марка - це розкручений бренд і гарантована висока якість. Coemi у Львові є дорогою маркою, яка має дорогі і вишукані товари.
Багаторівневий контроль за виготовленням білизни на всіх етапах: від створення і виробництва до перевірки виробу та упаковки - дозволяє запропонувати Вам ексклюзивну білизну високих європейських стандартів. Елітна білизна Coemi відрізняється міцністю завдяки вишуканим, надійним, перевіреним часом високоякісним тканинам.
Навіть зважаючи на впізнаваність бренду, вам не доведеться переплачувати за товар, оскільки білизна від Coemi прослужить вам не один сезон, і при тому збереже свій вишуканий вигляд.

 

Елітне мереживо COEMI

Кращі мереживні майстри створюють неповторність кожного візерунка, найменшого штриха для Вас. Справжнє італійське, німецьке, французьке та швейцарське походження мережива відображає високий стиль, ексклюзивність і високу якість речі. Елітне мереживо проводиться з використанням вишивки на сітці.
Таке мереживо робить білизну Coemi ексклюзивною, дорогою і престижною, тому що ці елітні марки класу Lux використовують відомі кутюр'є високої моди pret-a-porte. А чудові мережива марки Calais роблять білизну романтичною, загадковою і незбагненною, створюють атмосферу таємничості і привабливості.

Подаруйте собі частинку Франції і гарного настрою від покупки високоякісної білизни COEMI. Ваш вибір - вишуканий смак. А ми подбаємо, щоб Ви були чарівні і чудові в білизні від бренду COEMI.