Магазин білизни Адам & Єва

Види бюстгалтерів

Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 032.ua
Вихідний
Закрито

Класичний бюстгалтер

Опис: м'яка, закрита чашка, без кісточок. Її верхня і нижня половини рівні по висоті.

Рекомендації: бюстгальтер підійде жінкам з великим розміром грудей. Крім того, він ідеально підтримує обвислі груди. Разом з тим, прекрасно підходить жінкам з будь-якими розмірами і формами.

Протипоказання: класичний бюстгальтер не сумісний з одягом з глибоким вирізом і декольте.

Види бюстгалтерів, фото-1

Бюстгальтер «балконет» (balconette)

Опис: свою назву бюстгальтер отримав завдяки формі чашок, яка в дійсності нагадує невеликі круглі балкончики. У таких чашках груди «ховаються» лише наполовину, але при цьому дуже добре підтримуються. Як правило, чашки такого бюстгальтера на кісточках, а бретелі знімні і широко розставлені.

Рекомендації: бюстгальтер «балконет» ідеально підійде жінкам, які люблять носити топи, одяг з глибоким декольте. Він прекрасно підтримує і піднімає груди, тому рекомендований жінкам з маленьким розміром. За рахунок того, що бретельки широко розставлені, їх не буде видно з-під плаття з квадратним вирізом. А при носінні сарафану на тонких шлейках, бретелі бюстгальтера можна змінити на силіконові.

Види бюстгалтерів, фото-2 Види бюстгалтерів, фото-3 Види бюстгалтерів, фото-4

Бюстгальтер «push up»

Опис: основне призначення бюстгальтерів даного виду - піднімати груди і надавати їм додатковий об'єм. Такий ефект досягається завдяки спеціальним вкладкам в чашки бюстгальтера, які можуть бути як поролонові, так і силіконові.

Види бюстгальтерів push up:

  • бюстгальтер, злегка піднімає груди виключно за рахунок незвичайного покрою;
  • бюстгальтер, візуально збільшує груди на цілий розмір, завдяки тому, що в чашки додається спеціальний м'який матеріал;
  • бюстгальтер, що надає об'єм можливо завдяки подвійному «набиванні» м'яких тканин у чашки.
Види бюстгалтерів, фото-5 Види бюстгалтерів, фото-6 Види бюстгалтерів, фото-7 Види бюстгалтерів, фото-8

Бюстгальтер «бюстьє» (bustier)

Опис: м'які чашечки на кісточках з невеликим корсетом на кісточках, знімні бретелі, мінімальна кількість швів.

Рекомендації: даний вид бюстгальтера не просто підтримує і коригує груди, а й стягує талію, що робить верхню частину тіла особливо красивою і акуратною.

Види бюстгалтерів, фото-9 Види бюстгалтерів, фото-10 Види бюстгалтерів, фото-11 Види бюстгалтерів, фото-12

Безшовний бюстгальтер

Опис: чашечки не мають швів, матеріал тонкий і еластичний, повністю повторює форму грудей.

Рекомендації: безшовний бюстгальтер підходить жінкам як з маленькими, так і з великими грудьми. Його ідеально носити під рекомендується носити під одяг з тонкої обтягуючої тканини.

Види бюстгалтерів, фото-13 Види бюстгалтерів, фото-14 Види бюстгалтерів, фото-15

Бюстгальтер на кісточках

Опис: чашечка м'яка з пружною жорсткою дужкою в нижній частині.

Рекомендації: завдяки конструкції бюстгальтера груди добре фіксуються, що робить можливим використання даної моделі жінками з формами великих розмірів. Що стосується одягу, то підходить бюстгальтер з кісточками під усе, крім речей з глибоким декольте.

Види бюстгалтерів, фото-16 Види бюстгалтерів, фото-17 Види бюстгалтерів, фото-18

Бюстгальтер із бретелями що знімаються

Опис: жорстка конструкція, що дозволяє підтримувати груди без бретелей.

Рекомендації: Бюстгальтер із  бретельками що знімаються, відмінно підходить жінкам з невеликими об'ємами. Якщо жінка має пишні форми, їй рекомендується носити такий бюстгальтер тільки з бретельками, найкраще прозорими. Знімні бретелі роблять можливим використання бюстгальтера в тандемі з сукнями та топами без лямок.

Види бюстгалтерів, фото-19 Види бюстгалтерів, фото-20 Види бюстгалтерів, фото-21 Види бюстгалтерів, фото-22 Види бюстгалтерів, фото-23

Бюстгальтер «Мінімайзер» (minimizer)

Опис: м'які і широкі бретелі, спинка кругла, кісточки збоку або вище, ніж зазвичай. Плюси: добре носиться, деформує груди.

Рекомендації: бюстгальтер «мінімайзер» створений для жінок з великими грудьми. Він відмінно підтримує і візуально зменшує груди, навіть під одягом, що облягає.

Види бюстгалтерів, фото-24 Види бюстгалтерів, фото-25 Види бюстгалтерів, фото-26 Види бюстгалтерів, фото-27

Бюстгальтер «Анжеліка» (angelica)

Опис: чашечки на кісточках, бретелі широкі. Бюстгальтер відмінно фіксує груди знизу, при цьому залишаючи відкритою зону декольте.

Рекомендації: Бюстгальтер добре лягає на груди будь-якого розміру, при цьому його можна носити під одяг з V-подібним вирізом.

Види бюстгалтерів, фото-28 Види бюстгалтерів, фото-29 Види бюстгалтерів, фото-30

Бюстгальтер «invisible bra» 

Опис: бюстгальтер являє собою 2 силіконові накладки на груди. Може мати знімні силіконові бретельки і застібки на спині.

Рекомендації: не дивлячись на те, що бюстгальтер зовсім непомітний, він надає грудям красиву форму. Найкраще підходить жінкам з розміром грудей A-D, Незамінний при носінні одягу з тонких тканин.

Види бюстгалтерів, фото-31 Види бюстгалтерів, фото-32
Ми в мережі
Розміщення на мапі міста