Магазин білизни Адам & Єва

...з історії компанії

Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 032.ua
Вихідний
Закрито

Історія бренду Marc & André почалася у Франції. Основним напрямком виробництва було створення елегантних купальних костюмів оригінального дизайну. Популярність марки стрімко росла. Міжнародне визнання бренду прийшло в середині 90-х завдяки грамотній маркетинговій і виробничій політиці.

На сьогоднішній день Marc & André є затребуваним брендом, який здатний виправдати очікування найвимогливіших красунь і порадувати неповторним дизайном і високою якістю продукції. Дизайнери Marc & André плідно співпрацюють з всесвітньо відомими будинками моди і найбільшими фешн-агенствами. В результаті колекції бренду завжди жіночні, актуальні і неповторні. Кожна з них несе в собі певний стиль: від легких нот класики до модних тенденцій.

...з історії компанії, фото-1 ...з історії компанії, фото-2

...колекції «Marc & André»

При створенні колекцій в компанії приділяється особлива увага на кожному етапу виробництва. Під пильним керівництвом талановитих дизайнерів народжуються шедеври: спочатку ескіз на папері, потім підбір тканин і фурнітури, які згодом проходять ретельні тестування перед створенням кінцевого продукту. Вся продукція Marc & André повністю відповідають європейським стандартам якості.

...з історії компанії, фото-3 ...з історії компанії, фото-4
Ми в мережі
Розміщення на мапі міста