Магазин білизни Адам & Єва

Купальні костюми

Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 032.ua
Вихідний
Закрито

Sprint Line, історичний бренд якісного пляжного одягу, була придбана в 2014 році компанією Cotonella SpA Group, яка наслідує традицію виробництва якісних купальних костюмів з увагою до деталей і виробництва з легким оновленням в стилях і тенденціях. Костюми, які одягаються, як одяг, барвисті і ідеально підходять, структуровані і з різними чашками, прикрашені додатками.

Купальні костюми, фото-1 Купальні костюми, фото-2

Краса тіла - це саме той аспект, на який Lineasprint звертає максимум уваги. Всі купальники зшиті таким чином, щоб ідеально підкреслити вигини тіла і не передбачають "прозорості", якщо ви обрали м'який або ж оптично білий кольори. Тканини відрізняються високою якістю та перевірені: витримують морську воду, хлор, сонячне світло і пляжні ігри. Візерунки натхненні природою: дика савана для малюнків тварин; чуттєві тропічні квіти, казкове листя і папороть. Часто відбитки змішуються один з одним, створюючи дивовижний ефект.

Купальні костюми, фото-3 Купальні костюми, фото-4 Купальні костюми, фото-5 Купальні костюми, фото-6

Колірна гама містить як підводний світ океанів з усіма його тонами від синього до бірюзового, бузкового, смарагдово-зеленого, також кольори квітів, який підсилює загар, вітамінного манго, сліпучо коралового, світло заходу тощо. Але саме суцільна колірна серія дає простір для аксесуарів; золоті пряжки, мережива або прикраси, що прикрашають одяг.

Купальні костюми, фото-7 Купальні костюми, фото-8 Купальні костюми, фото-9 Купальні костюми, фото-10
Ми в мережі
Розміщення на мапі міста